Agent vanzari

Elericmood S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Bune abilități dе comunicare și putere dе convingere.
  • Ușurință în inițierea și dezvoltarea relațiilor interpersonale.
  • Capacitatea dе a învăța și înțelege piața.
  • Ambițios și perseverent.
  • Capacitate dе a lucra proactiv, foarte bună orientare spre rezultate.
  • Orientarea spre client, receptiv la nevoile sale și atent la detalii.
  • Spirit dе organizare și capacitate dе automotivare.
  • Disponibilitate pentru un post cu activitate predominant dе teren, dinamică.
  • Reprezintă un avantaj experiența profesională în domeniu.
  • Minim studii medii finalizate (diplomă dе bacalaureat). Studiile superioare reprezintă un avantaj.
  • Permis dе conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Urmărire evoluție piață/clienți și gestionarea activităților în zona alocată.
  • Umărire încasări, activ în recuperarea creanțelor și respectarea angajamentelor.
  • Urmărire a îndeplinirii bugetului de vânzări alocat și a indicatorilor de performanță.
  • Anticiparea tendințelor pieței și adoptarea de măsuri în sensul alinierii la acestea.
  • Consiliere tehnică și menținere a unei foarte bune colaborări cu clienții.

Beneficii:
  • Mediul de lucru atractiv și dinamic.
  • Integrarea într-o echipă profesionistă.
  • Pachet salarial motivant.
  • Instrumente necesare desfășurării activității: mașină de serviciu, telefon.

Firma ELERICMOOD SRL, este o firma tanara cu capital privat integral romanesc ce isi desfasoara activitatea in domeniul vanzarilor de plase sudate, gard bordurat. Suntem un colectiv tânar, generator de idei constructive, aflat în permanenta interactiune si urmarind satisfacerea în totalitate a cerintelor clientilor prin serviciile de calitate prestate în folosul acestora
Publicat 28 apr. 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 28 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos