Agent Vanzari

OLIMP IMPEX SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 2500 - 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Angajam agent de vanzari pentru vanzarea de acoperisuri de tip tigla metalica si/sau tabla cutata la depozitele noastre din localitatile Huedin si Timisoara;

Cerințe:
  • studii medii/superioare(de preferat studii tehnice);
  • experienta intr-un post similar;
  • cunostinte de folosire a instrumentelor de masurare si de desen tehnic;
  • bune abilitati de comunicare, relationare si negociere;
  • permis cat. B;

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • preluarea comenzilor de la clienti si ofertarea lor;
  • prospectarea pietei si identificarea potentialilor clienti in vederea vanzarii si incheierii de contracte;
  • prezentarea ofertelor pentru produsele care le comercializam, calculul de necesar pentru acoperisuri;
Beneficii:
  • oferim bonuri de masa;
  • salariul se negociaza in cadrul interviului;
  • mediu de lucru stabil;
Programul de lucru:
- Luni - Vineri, 08:00 - 17:00.
- Se lucreaza 2 sambete pe luna

SC OLIMP-IMPEX SRL ORADEA Producător țiglă metalică, tablă cutată, sisteme pluviale, profile metalice

www.olimpimpex.ro

Publicat 29 nov. 2021 Reactualizat 27 dec. 2021 Expiră 29 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos