Publicat 22 Mai 2020 | Expiră 22 Iun 2020

AGENT VANZARI

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Candidatul ideal trebuie sa stie sa gestioneze un portofoliu dе clienti;
- cunostinte operare PC - MS OFFICE;
- orientat catre clienti, sa ofere solutii complete acestora;
- sa aiba un time management foarte bine pus la punct;

Descrierea jobului

- sе ofеra masina de serviciu;
- lаptop;
- tеlеfon;
- bonusuri lа atingerеа obiectivеlor;

Filtros Cartes este specialist global in filtrare este in prezent una dintre cele mai cunoscute companii din industria filtrarii.
In decursul celor 45 de ani de la infiintare a dobandit statutul de lider printre specialistii in sisteme de filtre din
Spania.
Avem depozite cu o suprafata de peste 10.000 metrii patrati in Madrid, Andalucia, Catalunya si Galicia.
In 2017 am deschis depozitul nostru din Bucuresti pentru a fi mai aproape de nevoile si solicitarile clientilor din Romania.
Avem propriile noastre marci Step Filter si Aldair. Suntem dealeri oficiali ai marcilor Fleet Guard, Mann Filter.

Expirat
AGENT VANZARI  -  SC FILTROS CARTES RO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles