Publicat 26 Iul 2019 | Reactualizat 25 Aug 2019 | Expiră 26 Aug 2019

Agent Vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Cunostinte minime de operare PC, pachetul Office, e-mail, etc.
  • Abilitati de comunicare si relationare, negociere si convingere
  • Orientare catre client, performanta si rezultate
  • Prezenta agreabila, sociabila si cu discurs placut
  • Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Promovarea, prezentarea si vanzarea serviciilor Star Taxi in conformitate cu politicile comerciale ale firmei;
  • Analiza si prospectarea pietei pentru identificarea de noi clienti
  • Administrarea, intretinerea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii
  • Consilierea clientilor oferind solutii optime in functie de nevoile fiecaruia
  • Introducere, validare si prelucrare date.

Beneficii:
  • Pachet salarial motivant
  • Bonuri de masa
  • Contract pe o perioada nedeterminata
  • Program de 8 h
  • Telefon de serviciu
  • Masina de serviciu

Cea mai avansata aplicatie mobila prin care poti comanda un taxi in numai cateva secunde.

Suntem o echipa tanara, deschisa si cautam o persoana serioasa, dornica sa invete. Vei beneficia de sustinere permanenta pentru o cariera de succes.

Star Taxi App SRL (compania), în calitate de operator, prelucrează datele tale cu caracter personal in
scopul selectarii si recrutarii pentru posturile vacante ale companiei. Conform legislației in vigoare,
beneficiezi de următoarele drepturi: acces, rectificare, ștergere, restricționare a prelucrării, portabilitatea
datelor, opoziție, de a nu fi supus unor decizii automatizate, de a te adresa autorității de supraveghere.
Pentru mai multe detalii privind prelucrarea datelor tale, te invitam sa accesezi politica noastră de
confidențialitate.
Prin trimiterea CV-ului si aplicarea la unul din posturile companiei confirmi ca ai citit politica noastră de

Expirat
Agent Vanzari  -  STAR TAXI APP SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles