Publicat 22 Iul 2019 | Expiră 22 Aug 2019

Agent Vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte

- Studii medii.
- Permis de conducere categoria B.
- Dorința de dezvoltare profesională.
- Abilitatea de a găsi rezolvări și de a capacita informații despre produsele comercializate.
- Punctual si comportament adecvat lucrului cu clienți persoane fizice si juridice.
- Bune cunoștințe ale Microsoft Office.
- Experienta pe un post similar.

Descrierea jobului

Principalele sarcini sunt :

-Prospectarea activa pe teren
-Identificarea potentialilor clienti persoane fizice/revanzatori/producatori, ateliere de proiectare
-Prezinta si promoveaza potofoliul de produse si servicii ale firmei
-Indeplinirea planului de vanzari stabilit (lunar/trimestrial/anual)
-Urmarirea incasarii eficiente si corecte a contravalorilor produselor/serviciilor vandute

Beneficii.
1. Masina de serviciu, laptop, telefon.
2. Pachet salarial competitiv , salariu fix plus bonus din vanzari, bonus de performanta.
3. Mediu de lucru placut si prietenos, lucru in echipa.

SC ACCEMOB CORPORATION SRL (IASI) , importator accesorii mobilier din China , Turcia , UE, parte ACCEMOB GRUP MD.

Prezenta pe piata importului si comercializarii articolelor de mobilier in Republica Moldova din 2004, compania ACCEMOB GRUP se impune rapid printr-un concept nou si performant de abordare al clientilor, vizand calitatea si promptitudinea serviciilor oferite. Astazi , ACCEMOB GRUP se situeaza in topul companiilor de profil din Republica Moldova,raspunzand cu profesionalism cerintelor tot mai diversificate ale clientilor.

ACCEMOB CORPORATION SRL a adoptat aceleasi idei si aceleasi valori care au reprezentat cu succes ACCEMOB GRUP pe piata din Republica Moldova.

Expirat
Agent Vanzari  -  Accemob Corporation

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles