Publicat 25 Apr 2019 | Reactualizat 23 Mai 2019 | Expiră 26 Mai 2019

AGENT VANZARI

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii medii
• Experienţă într-un post similar (constituie un avantaj)
- de preferat studii tehnice/economice
• Excelente abilităţi de comunicare
• Cunoaşterea oraşului şi a împrejurimilor
• Aptitudini tehnice și comerciale
• Permis de conducere categoria B - fara evenimente
• Cazier judiciar fără antecedente penale
-sa aiba domiciliul in Sighetu Marmatiei sau Baia Mare

Descrierea jobului

- administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- prezentarea, promovarea si vânzarea produselor în conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
- urmarirea realizarii planului de vânzari lunar, trimestrial, anual;
- participarea la negocieri, întocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora;

Leader in importul si distribuitia de piese auto din Romania, AD Auto Total este o firma cu capital integral romanesc, activa de 22 ani in domeniul auto. Portofoliul AD Auto Total numara acum peste 14.000 de clienti activi iar cifra de afaceri pe anul 2015 este 150.000.000 euro.
AD Auto Total s-a nascut din pasiune si dedicatie pentru domeniul auto si, astfel, de la inceput ne-am bazat pe calitate, corectitudine, profesionalism si rapiditate. Astfel am dezvoltat parteneriate stabile care, pe termen lung, fiind un sprijin real pentru clienti, au ajutat la evolutia noastra ca si companie:
16.000 de comenzi zilnice / 71 de depozite regionale / 130 de agenti call-center / 60.000 mp suprafata de stocare / 500.000 km parcursi saptamanal / peste 450 de autoturisme in flota de distributie / livrari locale in mai putin de 1h in marile orase.

Expirat
AGENT VANZARI  -  AD Auto Total srl