Publicat 04 Feb 2019 | Reactualizat 04 Mar 2019 | Expiră 07 Mar 2019

AGENT VANZARI

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta intr-un post similar (de preferinta pe segmentul FMCG) constituie avantaj;
- Persoana dinamica, proactiva, cu abilitati dezvoltate de comunicare si negociere;
- Atitudine pozitiva, fler si imaginatie;
- Adaptabilitate si seriozitate;
- Cunostinte operare PC;
- Permis auto cat B.

Descrierea jobului

- Efectuarea de vizite regulate conform rutei pe zona alocata;
- Mentinerea si cresterea cotelor de raft in magazinele din zona alocata;
- Verificarea si raportarea prezentei produselor si a nivelului de stoc in magazinele vizitate;
- Realizarea standardului de vizibilitate si implementare a planogramelor pe standuri/ vitrine, mercantizare;
- Amplasarea corespunzatoare de POSM-uri pentru fiecare categorie de produse;
- Identificarea de noi spatii de amplasare a materialelor promotionale;
- Preluarea de comenzi si incasare contravaloare facturi, dupa caz;
- Mentinerea relatiilor de buna colaborare cu personalul magazinelor;
- Efectuarea de raportari referitoare la spatii de expunere si concurenta;
- Oferirea de informatii clientilor (consiliere).

Oferta

- Pachet salarial atractiv;
- Bonusuri corelate cu performanta;
- Posibilitati reale de promovare intr-un format multinational.

Starting with 2015, RIO BUCOVINA, one of the largest producers which activates on Romanian market of mineral waters since 2006, became a subsidiary of Maspex Wadowice Group from Poland. Romania represents the second largest market after Poland, both in terms of fiscal value and investments made, but also of purchasing power. Maspex Wadowice Group has entered on Romanian market in 1996, and in present is one of the largest polish investors from Romania. Maspex is a front runner with products like: Tedi, Tymbark nectars and fruit juices, La Festa hot chocolate and cappuccino, Ekland instant tea, Coffeeta coffee creamer, Salatini crackers and brezels and now with natural mineral water. Rio Bucovina owns a share of 14% on flat natural mineral water, this is the largest segment of the total market of bottled mineral water. Rio Bucovina is an important player on FMCG market, is in top three manufacturers and distributors of natural mineral water. http://www.rio-bucovina.ro/.

Expirat
AGENT VANZARI  -  RIO BUCOVINA