Publicat 13 Feb 2018 | Reactualizat 13 Mar 2018 | Expiră 16 Mar 2018

AGENT VANZARI

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- minim 5 ani experienta in vanzari
- experienta in distributie sau intr-un domeniu similar constituie un avantaj.
- responsabil, sociabil, perseverent, atent la detalii
- bune abilitati de comunicare si negociere
- cunoasterea pietei de materiale pentru amenajari interioare din zona arondata
- studii superioare finalizate ( domeniu tehnic sau economic)
- permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

- vanzarea produselor in vederea atingerii obiectivelor de vanzari
- negociere / preluare comenzi
- incasare contravaloare marfa
- mentinerea relatiilor cu clientii existenti
- contactarea potentialilor clienti si demararea colaborarii cu acestia
- identificarea potentialilor clienti finali pentru ofertare pe pachet de produse
- intocmirea de oferte si calculul necesarului de materiale
- pachet salarial atractiv: salariu fix + bonuri de masa + comision in functie de vanzari / incasari
- masina de serviciu
- telefon mobil

HARMONY DECOR SRL este o societate romaneasca cu sediul in Craiova, Dolj, infiintata in 2004, care comercializeaza produse pentru amenajari interioare si exterioare.
Suntem distribuitori ale unor renumite branduri din domeniu si activam in 11 judete din Oltenia si Muntenia.
O mare parte dintre produsele comercializate sunt importate de noi direct de la producatori.

Expirat
AGENT VANZARI  -  SC HARMONY DECOR SRL