Agent Vanzari - Utilaje Forestiere

IF Const SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cautam persoana cu bune abilitati de comunicare, serioasa, cu initiativa si simt de raspundere care sa aiba cunostinte tehnice, cunostinte bune de operare pe calculator, carnet de conducere categoria B, disponibilitate la deplasari .
Cunostintele despre industria forestiera constituie avantaj, dar nu sunt obligatorii.
Acceptam si colaboratori part time.
Cunostintele de limba engleza sau germana constituie avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitatile principale ale job-ului sunt:
- vanzare de utilaje si accesorii pentru exploatare forestiera, in special utilaje pentru produs lemn de foc,
- redactarea si prezentarea ofertelor pentru utilaje noi si second hand
- contactarea clientilor si potentialilor clienti (dintr-o baza de date) si prezentarea produselor firmei
- mentinerea relatiilor cu clientii actuali
- vizitarea clientilor cind este necesar

Firma IF Const are o experienta de 10 ani pe piata romaneasca de utilaje si accesorii forestiere.
Unic reprezentant in Romania al firmelor Gomark -Slovenia si Haase- Austria, reprezentant al unor branduri de renume mondial- Ponsse, JENZ, TAJFUN.
Publicat 12 mai 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022