Agent vanzari Timisoara/Nadlac

SC Maslenro SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cautam Agent vanzari! Jobul este alocat pentru TIMISOARA SI NADLAC!

Pentru pozitia din NADLAC - cunoscatori de limba maghiara

Cerinte:
  • Prezenta agreabila, ingrijita;
  • Corectitudine, seriozitate și responsabilitate;
  • Amabilitate, orientare și deschidere spre client;
  • Dinamism si spirit de initiativa;
  • Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
  • Abilitati bune de planificare si organizare;
  • Cunostinte bune de operare PC.

Descrierea jobului

Jobul consta in activitate de teren in proportie de 80% din timpul de lucru:
  • propsectarea pietei;
  • atragerea de noi clienti.
Avantaj pentru cei cu experienta in domeniul constructiilor!

Beneficii:
  • Se asigura salariu;
  • Tichete de masa (15 lei);
  • Comision din vanzari, prime de performanta;
  • Program fix 8 ore, sambata- duminica liber.

Societatea MASLENRO SRL este un producător modern de acoperişuri metalice şi sisteme pluviale. Programul său de producţie este reglementat de normele Uniunii Europene, ceea ce garantează produse de înaltă calitate. Societatea MASLENRO SRL a fost fondată în anul 2008, în oraşul Nădlac, judeţul Arad.

Societatea MASLEN s.r.o. este prezentă pe piaţa de profil din Slovacia din 2003. Produce învelitori de acoperiş metalice prin prelucrarea tablei din oţel zincat şi prevopsit. Ţigla metalică şi tabla trapezoidală sunt produse sub marca înregistrată. “Marca Înregistrată” garantează un standard înalt de calitate al produselor, la preţuri accesibile şi termen de livrare scurt. Firma dispune de cele mai moderne instalaţii tehnologice în două fabrici noi în Badin, aproape de Banska Bystrica-Siovacia şi Nădlac, lângă Arad, Romania.

Publicat 6 iun. 2022 Reactualizat 6 iul. 2022 Expiră 6 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos