Publicat 22 Oct 2008 | Expiră 22 Nov 2008

AGENT VANZARI TG.MURES

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- min. un an in activitatea de vanzari ;
- studii sup. sau studii medii;
- cunostinte solide in vanzari si distributie;
- loialitate, capacitate de comunicare, disciplina;
- capacitate de planificare;
- orientare catre client;

Descrierea jobului

- asigura vanzarea produselor firmei catre toti clientii posibili din zona de responsabilitate;
- se preocupa de cresterea permanenta a numarului de clienti si de aplicarea in teritoriu a politicii generale a firmei;

Distribuitor al produselor: Johnson& Johnson, Sarantis (STR8,C-Thru, B.U., Afroso),
Antonio Puig (Antonio Banderas, Diavolo, Blue Seduction, Agua Brava), Church&Dwight (Pearl Drops),Elmiplant;

Expirat
AGENT VANZARI TG.MURES  -  SARANTIS ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles