Gratis

Agent vanzari teren

Grup Editorial Litera

Candidatul Ideal

Așteptăm CV-ul tău dacă:
  • Ai experiență în vânzări minim 3 ani;
  • Ești dispus la deplasări în afară Bucureștiului;
  • Ai abilități de negociere și lucru în echipă;
  • Ai calități de bun comunicator

Descrierea jobului

  • Promovarea și vânzarea produselor din portofoliu companiei;
  • Realizarea obiectivelor de vânzări stabilite, prin administrarea zonei de activitate;
  • Menținerea relației cu clienții pe zona alocată și dezvoltarea portofoliului de clienți.

Principalele tale responsabilități vor fi:
  • Menținerea și dezvoltarea relației cu clienții;
  • Dezvoltarea portofoliului de clienți;
  • Promovarea politicii de vânzări și a standardelor de calitate în scopul dezvoltării afacerii în zona de responsabilitate;
  • Realizează obiectivele lunare, trimestriale, anuale stabilite împreună cu managerul de vânzări;
  • Raportare lunară care să includă nivelul atingerii obiectivelor precum și informații despre piață în care activezi.

Noi oferim:
  • Pachet salarial atractiv;
  • Bonusuri corelate cu performanță;
  • Structura clară de comisionare;
  • Mașină de serviciu.

IDEA PAPEL vă oferă o gamă completă de produse de birotică și papetărie, rechizite școlare, jocuri educative, cărți și auxiliare școlare avizate de Ministerul Educației, pentru elevii de toate vârstele.

Cu un portofoliu de peste 10.000 de produse disponibile spre livrare imediată, suntem preocupați în permanență să extindem gama de produse pentru școală și petrecere a timpului liber și să o personalizăm în funcție de cerere. La noi veți găsi întotdeauna flexibilitate în configurarea ofertei raportată la necesități și promptitudine în livrarea comenzilor.

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024