Gratis

AGENT VANZARI DE TEREN PENTRU PROIECTE -VASLUI,BARLAD,HUSI

Black Sea Suppliers

Candidatul Ideal

Persoana dinamica si serioasa.
Putere de munca si rezistenta la stres.
Abilitati de comunicare si adaptabilitate.

Descrierea jobului

Vanzari in proiecte de constructii civile si industriale a materialelor si echipamentelor pentru instalatii termice, climatizare, fotovoltaice, sanitare.
Portofoliu de santiere alocate.
Ofertare, negociere si vanzare catre clientii din portofoliu.
Intretinerea relatiilor cu clientii.
Firma pune la dispozitie: masina, laptop si telefon mobil.
Bonusari pentru atingerea obiectivelor.

Firma multinationala - vanzari si distributie materiale si echipamente din domeniul instalatiilor termice / sanitare, climatizare, echipamente gaz.
Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024