Gratis

Agent vanzari SUD/EST ROMANIA

PDD HIDRAULIC DISTRIBUTION S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Experiență minimă de 2 ani în vânzări; (experiențe în domeniul hidraulici se consideră avantaj)
  • Abilități excelente de comunicare și negociere;
  • Capacitatea de a lucra independent și de a-ți gestiona eficient timpul;
  • Atitudine proactivă și orientată către atingerea obiectivelor;
  • Capacitatea de a lucra atât independent, cât și în echipă;
  • Cunoștințe de operare PC (Microsoft Office);
  • Permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Identificarea și contactarea potențialilor clienți pentru a promova produsele și serviciile companiei;
  • Consilierea clienților în procesul de achiziție;
  • Întocmirea ofertelor personalizate conform nevoilor clienților;
  • Urmărirea și gestionarea relațiilor cu clienții existenți pentru asigurarea satisfacției acestora;
  • Raportarea periodică a activității desfășurate și a rezultatelor obținute;
  • Participarea la evenimente de promovare și vânzare a produselor companiei;

Beneficiile:
  • A lucra ca Agent de Vânzări în cadrul companiei noastre includ un mediu de lucru dinamic;
  • Posibilitatea de a-ți dezvolta abilitățile de vânzare;
  • Mașină de serviciu, telefon și laptop;
  • Traininguri și suport pentru dezvoltarea abilităților tale de vânzări;
  • Pachet salarial motivant, format din salariu fix și bonusuri legate de performanță;

Firma noastră se ocupă cu vânzarea furtunurilor, armăturilor și componentelor hidraulice.

Dacă ești o persoană entuziastă, dornică să își construiască o carieră în vânzări și să facă parte dintr-o echipă de succes, te încurajăm să aplici pentru poziția de agent de vânzări în cadrul companiei noastre.
Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 3 Iun. 2024 Expiră 12 Iun. 2024