Agent vanzari Spaniola

RRC 10 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Iți dorești sa lucrezi într-un mediu plăcut, tanar si dinamic? Ești vorbitor de limba spaniolă avansat, îți plac provocarile si dorești sa te dezvolti financiar și profesional?
Aplica ACUM si vino in echipa noastra!

De ce?

Pentru ca aici îți oferim posibilitatea de dezvoltare profesionala si financiara.
Vei lucra într-un birou cu un vibe extraordinar, într-o locație excelentă.
Vei avea training de formare în domeniul vanzarilor.
Pachetul salarial este foarte atractiv: 1000-1300 EURO NET + BONUSURI
Programul de lucru este in intervalul 17:00 - 2.00 de Luni pana Vineri.
Posibilități de avansare în cadrul companiei.
Transport asigurat.

Descrierea jobului

Ce dorim de la tine?

Sa vorbești limba spaniolă AVANSAT;
Sa fii o persoana proactiva, dinamica, cu bune abilități de comunicare, convingere și negociere;
Sa ai spirit de echipa, sa fii competitiv și orientat către client;
Sa ai cunostinte de PC;
Dacă ai experiență în domeniul vanzarilor, este un avantaj;

Ce trebuie sa faci?

Sa oferi suport tehnic și informațional clientului;
Sa colaborezi cu echipa pentru atingerea obiectivelor și realizarea vanzarilor;
Sa te ocupi cu prezentarea și promovarea produselor folosind argumente solide potentialilor clienti;
Sa ai interesul de a mari și gestiona portofoliul de clienți;
Sa iti atingi obiectivele de vanzari;
Sa intocmesti si sa gestionezi rapoartele de activitate;

Dacă te-am convins și ti-am starnit curiozitatea, nu ezita sa aplici ACUM!
Publicat 2 Iun. 2022 Reactualizat 2 Iul. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.