Publicat 04 Iun 2019 | Expiră 05 Iul 2019

Agent vanzari sisteme de securitate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta de minim un an in vanzari
- Cunostinte despre sisteme de securitate
- Mod riguros de organizare
- Seriozitate, loialitate

Descrierea jobului

Job-ul presupune ofertarea si vanzarea produselor comercializate la firmele instalatoare.

Din portofoliul de produse fac parte sistemele de supraveghere video, detectie efractie, control acces, interfonie, automatizari .

Cerinte:
- Indeplinirea target-ului alocat

Beneficii:
salariu fix + procent din vanzari
masina de serviciu

Din anul 1991 oferim o gama completă de sisteme de securitate printre care putem enumera:
- sisteme de interfonie audio video ABB Genway
- sisteme de detecție la efracție Satel
- echipamente pentru supraveghere video analogice si digitale Avtech, Gnv
- echipamente de control acces și încuietori electrice Headen
- automatizari pentru porți Powertech
- instalații de iluminat
- instalatii termice si sanitare
- centrale termice
- sisteme de aer conditionat

Expirat
Agent vanzari sisteme de securitate  -  SC. ELECTRO-SERVICE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles