Gratis

Agent vanzari sisteme aluminiu zona Sud

TURCOAZ TRADING SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui coleg/ unei colege care sa isi aduca aportul in vanzarea sistemelor din aluminiu pe care le avem in portofoliu.

Cautam o persoana care sa fie dispusa sa faca munca de teren in proportie de 95% din timp.

Nu cautam un robot si nici pe Superman, ne dorim inca un om cu care sa impartim munca pentru a deveni si mai buni in ceea ce facem.

Descrierea jobului

Cunoasterea pietei de profil (pereti cortina, tamplarie aluminiu,balustrade sticla, fatade ventilate) este obligatorie

Înțelegerea nevoilor partenerilor existenti si a viitorilor parteneri precum si crearea unei interacțiuni cât mai eficiente și cu rezultate palpabile este esențială.

Suntem foarte ambitiosi si promovam comunicarea permanenta intre noi si partenerii nostrii, oferind consultanta de specialitate, astfel incat produsele si serviciile noastre sa atinga si sa depaseasca asteptarile clientilor nostri.
Publicat 24 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Mai 2024