Gratis

Agent Vanzari - SIMKAR Irrigation

Simkar Irrigation S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Ești pasionat de vânzări și ai o dorință arzătoare de a-ți depăși limitele? Ai o energie debordantă și o atitudine pozitivă, chiar și în fața provocărilor? Atunci s-ar putea să fii exact ceea ce căutăm!

Noi, la SIMKAR, suntem în căutarea unui Agent de Vânzări excepțional, care să se alăture echipei noastre în creștere. Ne dorim să găsim acea persoană unică, care nu numai că împărtășește valorile și viziunea noastră, dar care este și pregătită să se dedice atingerii și depășirii obiectivelor de vânzări, contribuind astfel la succesul continuu al companiei noastre.

Ce îți oferim:
  • Un mediu de lucru dinamic și sprijiniv, unde inovația și inițiativa sunt mereu încurajate.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și personală, prin acces la traininguri de specialitate și coaching.
  • Un pachet salarial competitiv, cu comisioane generoase și bonusuri pentru performanță.
  • Flexibilitatea de a-ți organiza propriul program de lucru, respectându-ți echilibrul dintre viața profesională și cea personală.
  • O cultură organizațională bazată pe respect, transparență și colaborare.

Ce așteptăm de la tine:
  • Experiență anterioară în vânzări, preferabil în industria noastră, dar nu este obligatoriu.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere, cu o atitudine orientată către client.
  • Capacitatea de a lucra eficient, atât individual, cât și în echipă.
  • Motivație intrinsecă și o atitudine proactivă în identificarea și exploatarea oportunităților de vânzări.
  • Adaptabilitate și deschidere către învățare și dezvoltare continuă.
  • Permis de conducere categoria B și disponibilitatea de a călători în țara.

Descrierea jobului

Responsabilități principale:
  • Identificarea și atragerea de noi clienți prin metode variate (apeluri telefonice, întâlniri față în față, rețele sociale etc.).
  • Întreținerea și dezvoltarea relațiilor cu clienții existenți, înțelegând nevoile lor și oferind soluții adaptate.
  • Prezentarea și demonstrarea valorii produselor/serviciilor noastre, subliniind avantajele și beneficiile acestora.
  • Negocierea contractelor și închiderea vânzărilor, asigurându-te că atât nevoile clienților, cât și obiectivele companiei sunt îndeplinite.
  • Monitorizarea pieței și a concurenței pentru a identifica noi oportunități și tendințe.
  • Colaborarea strânsă cu echipele de marketing și suport pentru a crea și implementa strategii de vânzări eficiente.
  • Atingerea sau depășirea obiectivelor de vânzări stabilite.

Beneficii oferite:
  • Salariu competitiv + comisioane: Pachetul nostru salarial este conceput să recompenseze performanța și dedicarea, oferind comisioane atractive peste un salariu de bază competitiv.
  • Oportunități de dezvoltare profesională: Oferim acces la traininguri profesionale și seminarii de dezvoltare, pentru a te ajuta să îți îmbunătățești continuu competențele.
  • Mediu de lucru dinamic și sprijiniv: Te vei alătura unei echipe care valorizează inovația, colaborarea și excelența în serviciul pentru clienți.
  • Flexibilitate: Înțelegem importanța echilibrului dintre viața profesională și cea personală și oferim flexibilitate în organizarea programului de lucru.
  • Transport: Oferim autovehicule noi ce permit călătoria pentru a maximiza eficiența și flexibilitatea în întâlnirile cu clienții.
  • Cultură bazată pe recunoaștere și recompensare: Recunoaștem și celebrăm succesul, oferind recompense și promoții meritocrate.

Simkar Grup produce produse pentru sectoare diverse, în fabrici moderne cu o suprafață totală de 50.000+ m2 din Diyarbakır. Simkar Group furnizează servicii în 23 de țări, având o echipă solidă.

Pe sectorul agricol, Simkar Group este reprezentat de firma Simkar Plastik, ce are ca scop furnizarea de sisteme de irigații pe bază de polietilenă fermierilor de pretutindeni. Aceasta are intenția de a stabili bazele europene în România.

De la înființare și până în prezent, Simkar Group a crezut în respectul pentru oameni și muncă, organizând în mod constant traininguri interne pentru a îmbunătăți experiența angajaților și cunoștințele corporative. De asemenea Simkar Group a oferit si ofera consultanța permanenta fermerilor ce utilizează sau doresc sa utlizeze produsele pentru irigiarea terenurilor.

Firma noastră continuă să producă fără întrerupere, ajungând în toate regiunile Turciei de la sediul central până la depozitul nostru din Antalya. În străinătate, am deschis depozite în Irak, Arabia Saudită, Africa de Nord și Romania, contribuind la crearea unui mediu de servicii și locuri de muncă în diferite țări și servind ca exemplu pentru multe alte companii.

Cu o experiență acumulată de-a lungul anilor, Simkar Grup continuă să inoveze și să producă produse de calitate superioară, lucrând cu determinare alături de personalul nostru specializat.

Contribuim la numeroase proiecte în domeniul public și privat la nivel internațional. Ne-am asumat misiunea de a ne ridica steagul mai sus, de a crește producția, de a oferi mai multe locuri de muncă, de a dezvolta exportul și producția și de a contribui la economia țării.

Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024