Publicat 22 Oct 2008 | Expiră 22 Nov 2008

AGENT VANZARI SI DEZVOLTAREA PIETEI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta vanzari FMCG minim 1 an
- persoana dinamica, rezistenta la stres
- bune abilitati de comunicare
- initiativa, spirit de echipa
- persoana organizata, riguroasa, tenace
- posesor permis conducere categoria B;

Descrierea jobului

- dezvoltarea colaborarii cu clientii
- realizarea obiectivelor companiei
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
- promovarea produselor companiei la clientii arondati
- administrarea si incasarea soldurilor

Delaco este unul dintre principalii furnizori de produse lactate, pentru marile retele de magazine si ai comertului traditional
(Metro, Carrefour, Billa, Selgros, Plus, Kaufland, Profi, Artima, Cora, Mega Image, ...).
Gama larga de produse este comercializata sub marcile DELACO , DEL , ZOTT si BERGADER.
Compania noastra are in prezent 350 de angajati, este in plina dezvoltare, si de aceea dorim in permanenta sa ne completam echipa, recrutand profesionisti care impartasesc valorile noastre si care sunt gata sa contribuie la succesul companiei noastre.

Expirat
AGENT VANZARI SI DEZVOLTAREA PIETEI  -  S.C.DELACO DISTRIBUTION