Publicat 03 Nov 2018 | Reactualizat 18 Nov 2018 | Expiră 03 Dec 2018

AGENT VANZARI / RESPONSABIL GESTIUNE

1 post

Candidatul ideal

Cerinte:
- Experienta de min 2 ani pe o pozitie similara
- Permis de conducere categoria B, vechime min 3 ani – pentru agent vanzari
- Excelente abilitati de comunicare si negociere
- Persoana dinamica, organizata, responsabila
- Disponibilitate de deplasare in tara – pentru agent vanzari

Descrierea jobului

AGENT VANZARI:

  • Vanzarea de produse optice: ochelari vedere si soare, vanzare directa si preluare comenzi de la clientii din tara alocati
  • Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti din zona alocata
  • Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu politica comerciala a firmei.
  • Realizarea obiectivelor comerciale ale firmei
  • Administrarea si incasarea soldurilor din piata
  • Atingerea sistematica a targetelor de vanzari, realizarea obiectivelor comerciale ale firmei

RESPONSABIL GESTIUNE:
  • Opereaza in stoc miscarile de marfa;
  • Introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare;
  • Efectueaza receptia fizica ( cantitativa si calitativa ) a marfii.
  • Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa;
  • Asigura miscarea stocurilor;
  • Expediaza marfa catre clienti in baza comenzilor primite;
  • Realizeaza periodic raportari legate de activitatea sa.

Beneficii:
- Oportunitatea de a lucra intr-o firma de prestigiu in domeniu
- Pachet salarial deosebit de atractiv
- Posibilitati de promovare
- Sistem centralizat de training-uri profesionale
- Echipamente de lucru: masina ( agent vanzari ) , telefon

AGENT VANZARI / RESPONSABIL GESTIUNE  -  LENS CRIS PROD SRL