Publicat 18 Sep 2008 | Expiră 19 Oct 2008

Agent Vanzari pt. Call Center

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Punctual
-Perseverent
-Ambitios
-Bun negociator
-Disponibil pt. munca de birou
-Obligatoriu cunoasterea unei limbi straine la nivel conversational: italiana, spaniola, olandeza, suedeza, finlandeza, germana, franceza, engleza

Descrierea jobului

Jobul presupune exclusiv o munca de birou
Este un job ideal atat pentru cei care doresc sa lucreze full time, dar si pentru studenti sau pentru cei care prefera sa lucreze part time.

Responsabilitati:
-mentinerea legaturii cu actualii clienti ai firmei prin intermediul telefonului si al e-mailului
-largirea portofoliului de clienti
-preluarea comenzilor de la clienti si transmiterea acestora spre persoanele care se ocupa de productie
-transmiterea actelor contabile venite de la clienti spre biroul de contabilitate

Beneficii:
salar motivant in functie de performante
mediu de lucru dinamic

Firma de prestigiu in domeniul industriei textile, cu o piata de desfacere atat in Europa cat si un SUA. Produsele firmei sunt executate exclusiv din materiale ecologice

Expirat
Agent Vanzari pt. Call Center  -  SC Ecolution SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles