Agent vanzari profesionist

SC KREATIV SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Orientare tehnică, cunoștințe tehnice
  • Cunoștințe de bază în domeniul proiectării instalațiilor
  • Atitudine comercială, minim 2 ani experiență relevantă
  • Foarte bune abilități de comunicare și negociere
  • Autonomie, seriozitate și precizie în executarea sarcinilor
  • Foarte bune abilități de gestionare a conflictelor
  • Foarte bune abilități sociale
  • Studii superioare (preferabil tehnice - Facultatea de Instalații /Construcții)
  • Permis de conducere, categoria B

Descrierea jobului

Principalele atribuții:
  • Vizitarea si dezvoltarea relației cu clienții existenți
  • Prospectarea noilor clienți, identificarea oportunităților de afaceri
  • Atingerea obiectivelor comerciale
  • Analiza pieței și a concurenței, pregătirea rapoartelor către conducere
  • Susținerea prezentărilor de produse
  • Menținerea legăturii cu proiectanți, constructori și instalatori
  • Pregătirea ofertelor complexe
  • Raportarea exactă a activității zilnice.

Ce îți oferim:
  • Pachet salarial competitiv
  • Mașină de serviciu, laptop, telefon
  • Produse renumite de calitate înaltă
  • Posibilitate de dezvoltare profesională
  • Echipă tânără și dinamică
  • Loc de muncă stabil.

Descrierea companiei

Calitate și profesionalism.
Aceste valori constituie temelia firmei noastre din anul 2002. De la înființare ne ocupăm cu distribuția uneltelor profesionale și materialelor de instalații. În 2016 am creat trei divizii pentru a ajuta clienții noștri să se orienteze mai ușor în portofoliul nostru cu zeci de mii de produse. Sub marca Kreativ au luat naștere Novapex, Bolman și Bricolaj (DIY) pentru a ridica la un nivel și mai înalt serviciile oferite către Dumneavoastră.
Împreună cu colegii noștri profesioniști ne străduim să răspundem tuturor cerințelor, de la instalații de încălzire cu țevi si fitinguri prin sertizare până la sisteme de ventilație cu recuperare de căldură. Alegerea portofoliului nostru de produse se face pe baza unei analize minuțioase, astfel încât clienții noștri să poată alege doar dintre produse de o calitate ireproșabilă aparținând unor branduri internaționale din Europa.
Publicat 30 Mai 2022 Reactualizat 27 Iun. 2022 Expiră 29 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.