Agent vanzari produse prepaid IPP Bistrita

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Vino alături de noi, în rolul de Agent Vanzari produse Prepaid Vodafone.

Ce te ajuta pentru rol:
  • abilități de comunicare și relaționare
  • orientat către client
  • abilități de vânzare, negociere, putere de convingere, inventivitate
  • auto-motivarea, independenta si abilitatea de a atinge obiectivele fără supraveghere îndeaproape
  • abilități de organizare, planificare, rezolvare a problemelor
  • atent la detalii
  • ești un sofer foarte bun, iti place sa conduci si esti dispus la activitate de teren
  • iti place sa lucrezi in echipa

Descrierea jobului

Cum iti desfasori activitatea:
Rolul are ca obiectiv distribuția și vânzarea produselor Prepaid Vodafone, prin vizitele zilnice făcute în locațiile de pe rută alocata, asigurând un stoc minim pe fiecare categorie de produs din portofoliu. In acelasi timp iti consolidezi relatiile cu partenerii astfel incat acestia sa promoveze la randul lor produsele pentru care faci distributie.

Echipa de Agenti Vanzari Prepaid Vodafone este la cel mai inalt nivel de maturitate si performanta bucarandu-se de succes luna de luna.

Ce iti oferim pentru rolul de Agent Vanzari Produse Prepaid Vodafone:
  • Pregătire și suport de specialitate, la inceput si pe parcurs, asistenta pt intergrare in echipa si traininguri specifice jobului
  • Venit lunar atractiv, format din salariu fix si comision in functie de rezultatele obtinute
  • Bonusuri ce recompensează performanța individuală și pe cea de echipă;
  • Tichete de masă, oferite sub formă de card
  • Abonament medical la o clinica privată
  • Mașină de serviciu, telefon smartphone si echipament/imbracaminte de lucru
  • Zi liberă oferită pentru ziua de naștere
  • Oportunitatea de a lucra si a promova în cadrul unei companii multinaționale

Descrierea companiei angajatoare, IPP (InStore Power Provider):
IPP (Instore Power Provider) este partenerul mandatar al Vodafone Romania
pentru distributia produselor Prepaid Vodafone prin echipa dedicata ‚’Trade Representatives’.
Alături de echipa Vodafone construim o cultură ce ne face să ne simțim apreciați, să finalizăm treaba și să lucrăm împreună pentru că suntem pasionați de a fi liderul comunicațiilor într-o lume din ce în ce mai conectată. Vodafone este cea mai importantă companie de telecomunicații din lume, suntem un brand global pe care milioane de oameni din orice colț al globului îl aleg pentru a comunica, a trimite mesaje sau a se conecta la serviciile de date ce ii ajută să profite la maxim în fiecare zi. Îți dorești să investești într-o carieră unde tehnologia este un loc de joacă? Vino la bord și crește cu noi! Gata?

Informatii suplimentare pentru activitatile din fisa postului:

  • Vei vizita partenerii, locații în care se vând produsele prepaid, cu regularitate, in baza rutelor stabilite
  • Vei distribui produsele prepaid Vodafone (Cartele cu Numar, Cartele de Reincarcare, Telefoane) către parteneri (Magazine Generale si locatii Specializate GSM)
  • Vei identifica noi parteneri de vânzare
  • Vei fi responsabil de implementarea și menținerea standardului de prezentare a mărfii definit de companie și vei avea datoria de a căuta și propune metode de îmbunătățire a acestuia
  • Vei aplica standardul vizual al companiei permanent prin materiale publicitare permanente, semipermanente sau periodice (promoționale)
  • Vei schimba / actualiza materialele publicitare și materialele specifice de comunicare și vei menține toate elementele și echipamentele de semnalizare în perfectă stare de curățenie și funcționare
  • Vei oferi consultanță angajaților și patronilor de magazine din aria acoperită și vei contribui la instruirea lor asupra standardelor de expunere și semnalizare a mărfii, asupra menținerii standardului de imagine și în mod deosebit asupra ofertelor promoționale de produse
  • Vei întocmi rapoarte de vizită în locații, rapoarte de merchandising și rapoarte de vânzare
  • Vei dezvolta și menține relații cordiale cu patronii și cu angajații din magazine și vei oferi consultanță acestora – lucruri esențiale pentru succesul acestui post.
Publicat 9 mai 2022 Reactualizat 8 iun. 2022 Expiră 8 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos