Agent vanzari produse cosmetice

Procosmetic - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2500 - 4000 RON
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Buna, echipa Procosmetic angajeaza Agent vanzari produse cosmetice!
Cautam o persoana vesela si care sa aiba cat de cat idee de cerintele de mai jos:

1. Sa fie un bun coechipier;
2. Sa stie sa comunice cu clientii;
3. Sa fie dispus sa invete;
4. Sa se imbrace frumos – da, imaginea ei/noastra transmite imaginea firmei;
5. Sa fie organizat!
6. Sa fie atent la detalii;
7. Sa fie descurcareat si persistent;
8. Facultatea nu este obligatorie, dar cei sapte ani de acasa da;
9. Sa aiba permis de conducere categoria B, cu experienta fara incidente;
10. Preferabil, dar nu obligatoriu experienta in activitate de vanzare (agent de vanzari sau manager agenti);
11. Domiciliul in Alba-Iulia, Sebes, Sibiu!

Descrierea jobului

1. Promovarea produselor de tip beauty;
2. Prezentarea ofertei catre clientii potentiali/ existenti;
3. Facturarea comezilor si incasarea banilor;
4. Realizarea obiectivelor lunare: vanzari, vizite clienti.
5. Zona de distributie in care se va lucra: Alba, Sebes, Sibiu si Hunedoara!

Beneficiile agentului de vanzari Procosmetic:

1. Weekend-ul nu se lucreaza iar zilele nationale sunt libere!
2. Se va bucura de o educatie continua in domeniul produselor de infrumusetare;
3. Va explora oportunitatile de crestere si de dezvoltare in acest domeniu;
4. Va beneficia de un salariu foarte atractiv+ bonuri de masa;
5. Masina de serviciu, telefon mobil, tableta;
6. Va vinde cele mai rafinate branduri de infrumusetare profesionale.

♦♦ Acest job te ajuta sa te dezvolti pe plan profesional si personal, impreuna cu vointa si atitudinea ta putem sa lucram pe termen lung si de ce nu sa dezvoltam noi proiecte.
♦♦♦ Nu te-am convins încă? Aplica si hai sa discutam la o cafea/suc despre planurile tale de viitor.

Descrierea companiei

www.ProCosmetic.ro, domeniul Beauty.

Cine suntem noi? Suntem Procosmetic si numele ales ne reprezinta, specialisti in domeniul comercializarii si distributiei de produse cosmetice profesionale de inalta calitate, in randul saloanelor de infrumutesare si al centrelor SPA.
Povestea noastra a inceput in anul 1997 cu domeniul de activitate in sectorul comercializarii si distributiei de produse cosmetice profesionale.
De-a lungul celor 24 de ani de activitate ti-am castigat increderea prin intermediul calitatii produselor si serviciilor noastre.
Cu o echipa tanara si in continua crestere, formata din 20 de colegi cu pregatire de specialitate in domeniul beauty si customer service ce isi desfasoara activitatea in 3 locatii distincte din Ramnicu Valcea, raspundem tuturor solicitarilor pentru a livra cea mai buna experienta de cumparare si consultanta.

Publicat 9 mai 2022 Expiră 8 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos