Publicat 04 Iul 2019 | Reactualizat 15 Iul 2019 | Expiră 04 Aug 2019

Agent vanzari - productie publicitara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta anterioara in vanzarea de servicii de productie publicitara ;

- capacitate buna de organizare, planificare si gestionare a activitatilor ;

- initiativa, atitudine pozitiva si orientarea spre rezultate ;

- abilitati de operare PC , cunoasterea programelor de grafica reprezinta un avantaj ;

- abilitati de comunicare si interrelationare ;

- persoana organizata, capabila sa isi stabileasca si sa lucreze in functie de prioritati ;

Descrierea jobului

- preluarea apelurilor telefonice, transmiterea de oferte, vanzarea produselor si a serviciilor companiei ;

- experienta in domeniul productiei publicitare, constituie un avantaj ;

- stabilirea. menținerea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii ;

- abilitati de negociere si persuasiune ;

- capacitate de lucru cu termene limita de predare a comenzilor ;

- oportunitatea de a lucra intr-un domeniu provocator și in cadrul unei echipe tinere și dinamice ;

- mediul de lucru relaxant, salariu atractiv in functie de experienta ;

- colaborare pe termen lung

Furnizor de solutii si servicii necesare companiilor in mixul de comunicare si in campaniile de promovare. Detinem o experienta de 7 ani in productie publicitara,organizare de evenimente,concepere de campanii de promovare, realizare website-uri de continut si comert online,campanii de promovare online.

Expirat
Agent vanzari - productie publicitara  -  Sedra XP Advertising