Publicat 24 Oct 2008 | Expiră 24 Nov 2008

Agent vanzari prin telefon

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in vanzarea prin telefon.
Cunostinte operare PC si navigare pe internet.
Creativitate.
Abilitati excelente de comunicare.
Perseverenta.
INCREDERE IN SINE.

Descrierea jobului

Vanzarea serviciilor de publicitate.
Mentinerea relatiilor cu clientii existenti.
Cresterea portofoliului existent.
Incheierea contractelor.
Atmosfera de lucru placuta.
Echipa tanara.
Pachetul de remunerare este bazat pe rezultate - exista un target REALIST impus (pachet salarial fix incepand cu 400 E + comisioane 25-40% net).
Program de lucru fix de luni pina vineri 9.00-17.00.

Cautam candidati interesati sa ocupe pozitia de agent telesales in vederea vanzarii serviciilor de publicitate prin telefon.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Agent vanzari prin telefon  -  CONFIDENTIAL