Agent Vanzari prin telefon - Telesales

CIT Grup Srl - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2000 - 3500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

ATENTIE: se vor lua in considerare doar persoanele care finalizeaza cu succes aplicarea la acest job si raspund inclusiv interviului online aferent acestui job.

Daca esti pasionata / pasionat dе vanzari si ai cunostinte IT Hardware te asteptam in echipa CIT Grup.

Ne asteptam sa fii:
- persoana deschisa, dedicata si responsabila
- persoana ce are actiuni si atitudine care arata ca isi doreste sa fie performanta
- persoana asumata: lucrezi in interesul societatii
- iti duci la indeplinire cu responsabiltate sarcinile

Mai multe detalii pe: https://www.citgrup.ro/informatii/compania

Descrierea jobului

Ce ai de facut?
Contactezi telefonic din baza de date pentru a indentifca comapnii interesate de achizita de IT in urmatoarele 3 luni.

Oferta de angajare include urmatoarele beneficii:
+ poti avansa ca responsabil vanzari si account manager salarii intre de pana la 10 000 lei

+ traininguri de specialitate in cadrul companiei + traininguri cu vorbitori internationali
+ salariu de baza & bonus de performanta
+ bonus de echipa
+ telefon
+ laptop
+ masina in functie de realizari
+ propriul birou
+ reducere 30% la orice produs achizitionat
+ alte facilitatii in functie de rezultatele tale

Descrierea companiei

De ce CIT Grup?

Suntem detinatorul celui mai mare magazin IT din Romania si suntem lider pe piata IT Refurbishe in tara noastra. Oferim echipamente de calitate din gama business si servicii rapide, reducand cheltuielile IT cu pana la 40%.

La CIT Grup ne mandrim cu o echipa una unita, profesionista si dornica de a creste impreuna si de a se dezvolte continuu pentru a deveni cei mai buni. Daca esti o persoana ambitioasa, rabdatoare si pasionata si iti doresti sa excelezi, CIT Grup este locul ideal pentru tine.

Vino alaturi de noi.

Publicat 19 apr. 2022 Reactualizat 17 mai 2022 Expiră 19 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos