Gratis

Agent vanzari pe divizia Key Account (Retail modern)

Dinamic 92 Distribution SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Daca esti pasionat de ceea ce faci, motivat de provocari si ai ambitia sa progresezi in mod continuu, atunci ai toate atributele necesare pentru a te alatura echipei noastre in pozitia de Agent vanzari Key Account (Retail modern).

Candidatul ideal ar trebui sa aiba minim 5 ani experienta in managementul vanzarilor si sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- minim studii medii;
- experienta in vanzarile de tip Key Account (Retail modern), in mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- abilitati dе comunicare, relationare si negociere;
- orientare catre client si rezultate;
- permis dе conducere categoria B;
- disponibilitate dе deplasare in teren (la magazinele de bricolaj cu care avem relatii de colaborare).

Descrierea jobului

Te intrebi care vor fi responsabilitatile?
- te deplasezi in teren, la magazinele din zona alocata, cu scopul de a promova produsele compаniei;
- asiguri derularea activitatilor comerciale in conformitate cu contractele incheiate;
- te implici in indeplinirea targetelor cantitative si calitative de vanzari din zona alocata;
- faci propuneri de imbunatatire a activitatii si te implici in mod activ in gasirea de solutii constructive;
- e bine de stiut ca NU ai in atributii partea de incasari.

Beneficii Oferite:
- salariu aferent functiei, tichete de masa, asigurare medicala si alte recompense in functie de realizari;
- mediu de lucru placut, de crestere continua;
- apartenenta la o echipa de succes in cadrul unei companii, care este lider de piata, cu experienta de peste 31 de ani in Romania;
- acces la proiecte de dezvoltare personala si profesionala.

Dinamic 92 Distribution SRL este o companie infiintata in 1992 avand ca principala activitate distributia nationala de anvelope, consumabile auto, materiale pentru constructii si amenajari interioare. In cei 32 ani de existenta, politica firmei a fost orientata catre identificarea si satisfacerea nevoilor clientilor sai printr-un proces continuu de largire a gamelor de produse oferite, la un raport pret/calitate cat mai competitiv.

Sediul central al firmei Dinamic 92 este in Piatra Neamt, activitatea de distributie fiind completata prin cele 5 puncte de lucru din Piatra Neamt, Bucuresti, Constanta, Timisoara si Cluj.

Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 27 Apr. 2024