de ani Fără Frică...

Publicat 29 Ian 2016 | Reactualizat 29 Feb 2016 | Expiră 01 Mar 2016

Agent vanzari / OPERATOARE CALL CENTER

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana tanara, serioasa cu spirit de echipa
- Dorinta permanenta de perfectionare si avansare in cariera
- Dinamic, perseverent
- Abilitati de comunicare verbala si scrisa
- Putere de convingere

Descrierea jobului

Promovarea produselor si imaginea companiei
Contactarea potentialilor clienti, mentinerea relatiilor stranse cu acestia

Perfectionarea continua intr-un departament dinamicSe ofera:
Venituri motivante
Traininguri in tara si in strainatate
Team buildinguri
Excursii si alte premii pe baza de target
Promovare rapida

Reprezentanta americana de 22 ani in Romania si cu experienta de peste 100 de ani in marketing si vanzari, cu sucursale deschise in Bucuresti, Brasov, Iasi si Timisoara

Expirat
Agent vanzari / OPERATOARE CALL CENTER  -  Dren Company SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles