Publicat 29 Ian 2016 | Expiră 01 Mar 2016

Agent vanzari online

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- ambitie, capacitate de automotivare;
- gandire logica, structurata, usurinta in a acumula noi cunostinte de factura tehnica, spontaneitate;
- asimilarea cu usurinta a noutatilor din domeniu;
- orientare spre clienti. Identificarea usoara a nevoilor si cererilor clientilor;
- operarea programelor din suita Microsoft Office;

Descrierea jobului

- preluarea comenzilor facute prin intermediul magazinului online;
- urmarirea comenzilor clientilor si finalizarea acestora;
- facturarea produselor clientilor;
- preluarea comenzilor primite de la clienti (prin fax / mail / telefonic);
- urmarirea comenzilor clientilor, operarea si procesarea acestora in vederea finalizarii corespunzatoare;
- oferte promotionale catre clienti;
- furnizarea informatiilor despre produsele disponibile, stocuri;
- oferirea catre client a serviciilor de consultanta pentru achizitionarea produselor companiei;
- atragerea de clienti noi;
- colaborarea cu departamentul tehnic, redirectionarea clientilor care solicita informatii de natura tehnica catre departamentul tehnic in vederea optimizarii si eficientizarii activitatilor specifice de vanzare;
- urmarirea incasarilor pentru fiecare client in parte si luarea masurilor necesare incasarii la timp;

Descrierea companiei

Vanzari Online in domeniul electric si accesorii PC

Expirat
Agent vanzari online  -  Martial Production SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles