Gratis

Agent Vanzari/ Merchandiser

APEMIN ZIZIN S.A.

Candidatul Ideal

- experienta in domeniul vanzarea bauturilor alcoolice, sucuri si apa minerala
- capacitate de organizare;
- abilitati de comunicare, negociere si vanzare;
- atitudine proactiva;
- creativitate si spirit de initiativa;
- integrare si lucru in echipa;
- permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Obiectivul postului:
Asigura maxima disponibilitate in:
• acoperirea teritoriului;
• promovarea si vanzarea produselor distribuite de companie;
• consilierea clientilor;
avand ca scop final atingerea obiectivelor asumate, atat din punct de vedere calitativ cat si cantitativ.

Responsabilitati privind:
1. Prezentarea si vanzarea produselor, prin efectuarea de vizite regulate la clienti, conform rutei stabilite.
2. Verificarea stocului clientilor si estimarea nevoilor acestora in scopul evitarii suprastocarii.
3. Managementul relatiilor cu clientii: educarea si consilierea clientilor, dezvoltarea afacerii (identificarea, crearea si dezvoltarea de relatii cu clienti noi).
4. Merchandising-ul produselor.
5. Raportare si comunicare, conform procedurilor si proceselor de lucru interne.

Compania Apemin ZIZIN, societate cu capital privat autohton, este unul dintre principalii producători de pe piața apelor minerale naturale românești. Atestate la 1773, sursele ZIZIN livrează astăzi ape minerale plate cât și carbogazoase de o deosebită calitate și perfect echilibrate din punct de vedere al mineralelor conținute.
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024