Gratis

AGENT VANZARI - MATERIALE DE CONSTRUCTII (MARAMURES)

SC FAD 22 SRL

Candidatul Ideal

- Persoana comunicativa, cu abilitati de analiza si organizare
- Permis de conducere categoria B
- Abilitati de negociere;
- Disponibilitatea de a efectua deplasari zilnice pentru atingerea obiectivelor de vanzari;
- Reprezinta un avantaj studiile in domeniul tehnic
- Cunostinte in domeniul utilizarii materialelor de constructiiDescrierea jobului- Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti pe zona alocata
- Analizarea cerintelor clientilor si acordarea consultantei privind caracteristicile produselor si conditiilor de vanzare
- Dezvoltarea cifrei de afaceri pe zona atribuita
- Mentinerea permanenta a legaturilor comerciale cu clientii existenti. Identificarea de noi clienti si noi proiecte de dezvoltare in zona de responsabilitate
- Realizarea obiectivelor planificate prin desfasurarea activitatilor zilnice in concordanta cu politicile si regulile interne ale organizatiei ( ofertare, preluare comenzi, livrare, incasare etc.)
- Propune strategii noi pentru atragerea clientilor noi
- Se asigura ca toate solicitarile clientilor din portofoliu sunt rezolvate si comunicate la timp acestora indiferent de natura lor
- Raportarea periodica a rezultatelor actiunilor intreprinse.
- Propunerea de solutii privind fidelizarea partenerilor si cresterea cotei de piata.
Oferim un mediu de desfasurare a acitivitatii competitiv in care beneficiile sunt in concordanta cu rezultatele obtinute. Incurajam si stimulam proactivitatea, seriozitatea, perseverenta si dorinta de dezvoltare permanenta.

Descrierea jobului

Beneficii:
- Venituri motivante, masina si telefon de serviciu
- Mediu de lucru profesionist
- Posibilitati reale de afirmare si avansare in cadrul companiei

Inființată în 2000, FAD 22 este o firmă cu capital privat integral românesc, ce își desfășoară activitatea în domeniul construcțiilor de tip amenajari și finisari interioare și exterioare, principala activitate fiind distribuția națională.
FAD 22 dispune de personal de specialitate cu o solidă pregătire profesională, experimentat și motivat de realizările obținute și de perspectivile existente.
Suntem un colectiv tânăr, generator de idei constructive, aflat în permanență interacțiune și urmarind satisfacerea în totalitate a cerințelor clienților. Acest lucru este posibil datorită ambiției și orientării către orizonturi noi ale colectivului nostru.

Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024