Gratis

Agent Vanzari Maramures

S.C.PayPoint Services SRL

Candidatul Ideal

Responsabilitatile tale vor include activitati din domeniul vanzarilor cum ar fi prospectarea, contactarea clientilor, vanzare si oferire suport post vanzare. Pentru a avea succes in acest rol, este necesar sa ai abilitati excelente de comunicare, sa inspiri incredere si sa fii corect.

CERINȚE:
- Studii finalizate (studiile universitare reprezinta un avantaj),
- Atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi,
- Experienta in domeniul vanzarilor pe teren, vanzari B2B
- Ambitios, pro-activ, responsabil, entuziast, bune capacitati de comunicare, spirit competitiv si orientare spre rezultate,
- Permis auto cat. B
- bune abilități de comunicare și negociere, persoană organizată, sociabilă;
- disponibilitate la deplasări in țară

Descrierea jobului

RESPONSABILITAȚI :
- prospectarea și identificarea de noi clienți (B2B);
- dezvoltarea portofoliului actual de clienți,
- identificarea modalităților și instrumentelor eficiente de vânzare în vederea atingerii obiectivului de vânzări;
- evaluarea corectă a nevoilor și cerințelor clienților;
- furnizarea de feedback organizației din piață în mod activ,
- participare la traininguri, programe de pregătire și perfecționare profesională și personală;
- îndeplinirea obiectivelor cantitative și calitative definite în prealabil.

SE OFERĂ:
- Salariu fix + bonus atingere obiective
- Masina de serviciu full time
- telefon
- Abonament retea privata de sanatate cu analize incluse
- Traininguri de specialitate
- Alte beneficii interne care se discuta la interviu.

Daca te-am convins, trimite-ne un CV si hai sa crestem frumos impreuna!

PayPoint a fost lansata in in 2008 in Romania si este acum principalul operator de plati in numerar si incarcare electronica prin puncte de retail, cu cea mai mare retea nationala si cel mai extins portofoliu de plati. Detinem peste 20 000 terminale PayPoint operate de comercianti la nivel national. Avem o retea de peste 180 clienti (frurnizori de servicii ce activeaza in domenii tot mai variate).

Portofoliul nostru de servicii include:

  • Incasare plati cu cardul: permite comerciantilor acceptarea la plata a tuturor tipurilor de carduri bancare (Visa si MasterCard) prin intermediul terminalelor POS
  • Incasare sume, PayPoint oferind cele mai variate tipuri de plati: facturi utilitati si telecom, credite de consum, asigurari, rate, bilete de avion, servicii securitate, taxe si impozite locale. De asemenea sunt posibile plati in numerar pentru servicii on-line.
  • Transfer de bani - parteneriat cu Western Union.
  • Incarcare electronica - posibila pentru toti operatorii de telefonie mobila din Romania. Este posibila incarcarea cu cod PIN si incarcarea directa
  • PayPoint Colet Expres: oferit in parteneriat cu majoritatea firmelor de curierat - permite consumatorilor care comanda produse online sa le ridice din magazinele partenere PayPoint Colet Expres
  • Taxa de pod, rovinieta
Publicat 27 Febr. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 28 Mart. 2024