Gratis

Agent vanzari / manager vanzari

ISACOV ADVERTISING SERVICES S.R.L.

Candidatul Ideal

-cunoștințe bune operare PC: MS Office, WORD, EXCEL, navigare internet;
-limba engleza scris/vorbit, utilizată la nivel conversațional și în comunicarea scrisă, pe e-mail;
-capacitate de organizare a timpului, sarcinilor și locului de muncă;
-capacitate de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini în același timp;
-atenție către detalii;
-amabilitate și plăcere de a învăța lucruri noi și de a comunica cu oamenii;
-responsabilitate, ordine, corectitudine și seriozitate;
-experiență de lucru în vânzări de minim un an constituie avantaj;
-abilități de vânzare;
-atitudine pozitivă și plăcere de a vorbi la telefon.

Activitatea are loc pe Bulevardul Constantin Brâncoveanu, București.

Descrierea jobului

-cunoștințe de operare PC: MS Office, WORD, EXCEL, navigare internet
-identificarea și contactarea potențialilor clienți pentru a prezenta produsele noastre (condimente, plante medicinale, legume uscate, etc.) prin intermediul e-mailului și telefonic, fără deplasare la aceștia
-introducerea în sistem a clienților noi, întocmirea contractelor de colaborare cu clienții
-negocierea și închiderea vânzărilor urmărind îndeplinirea și depășirea obiectivelor de vânzări
-urmărirea satisfacției clienților și menținerea unui raport excelent cu aceștia pe termen lung
-limba engleză este obligatorie, nivel B1-B2 (conversațional+scris) sau avansat. Contactăm și comunicăm telefonic doar cu firme din România, însă majoritatea angajaților companiei mamă cu care inveitabil interacționăm (manageri de achiziții, de vânzări, contabilitate, depozit, etc.) sunt străini.

Beneficii:

- locul de muncă este cu prezență la birou, nu se poate lucra de acasă
- salariul de bază este 2500 lei / lună+comision din vânzări

Compania SC ISACOV ADVERTISING SERVICES SRL prestează servicii de promovare și asistență pentru compania ELPIS LTD, cu sediul in Letonia, un mare importator de condimente, legume uscate, plante medicinale și alte produse folosite în industria alimentară
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024