Publicat 29 Iul 2019 | Reactualizat 19 Aug 2019 | Expiră 28 Aug 2019

Agent vanzari Magazin Franciza Vodafone Mizil

1 post

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba engleză
  • Peste 1 an experiență în Relatii clienti / Call center, Telecomunicatii, Vanzari

Candidatul ideal

- sa fii pasionat de telefonia mobila si sa ai o atitudine pozitiva
- sa iti placa sa interactionezi cu clientii si sa rezolvi solicitarile primite din partea acestora
- sa iti placa provocarile si succesul
- sa ai experienta in vanzari si sa fii familiarizat cu pachetul Office (outlook, excel etc.)
- sa iti doresti sa inveti lucruri noi si sa progresezi in cariera alaturi de o echipa tanara si dinamica
- de preferat sa locuiesti in Mizil

Descrierea jobului

Postul de agent de vanzari, franciza Vodafone este ideal pentru abilităţile tale de a relaţiona cu oamenii şi pentru a-ţi rafina aptitudinile conversaţionale.
Vei avea oportunitatea să relaţionezi cu clienţii, ne dorim să le oferim clienţilor noştri cea mai bună experienţă posibilă – să îi asculţi, să pui întrebările potrivite şi să găseşti soluţia ideală pentru ei. Te vom încuraja să îţi foloseşti calitatile în orientarea oamenilor către cele mai recente produse, tarife şi servicii şi să îi ajuţi să aleagă soluţii personalizate.
Vei crea o experienţă de cumpărare excelentă pentru clienţii Vodafone – îţi vei putea pune amprenta personală în înţelegerea nevoilor, consilierea şi comunicarea cu clienţii, depăşindu-le aşteptările şi făcându-i să îşi dorească să revină în magazinele noastre.
Mai mult, vei avea o varietate de activităţi adiţionale în magazine – încasare bani, emitere facturi, generare şi completare de documente contractuale, reemitere de SIM-uri. Totodată, vei face analize de vânzări şi vei completa rapoarte împreună cu colegii şi managerul tău.

Descrierea companiei

DUO INVENT TELECOM - Magazine Vodafone in sistem franciza

Va asteptam cu drag in magazinele noastre din Comarnic, Mizil si Breaza!

Agent vanzari Magazin Franciza Vodafone Mizil  -  DUO INVENT TELECOM

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles