Gratis

Agent Vanzari - judetele Braila si Constanta

AGRII ROMANIA S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Bune abilitati de vanzare, negociere, comunicare si relationare
Cunostinte tehnice in sectorul agricol
Loialitate, perseverenta, flexibilitate si multitasking
Disponibilitate la deplasari

Descrierea jobului

Prospectarea zonei alocate pentru dezvoltarea bazei de date de clienti potentiali Fitofarmacii si ferme sub 50 HA
Negocierea si stabilirea conditiilor contractuale cu clientii sai Fitofarmacii si ferme sub 50 HA, in conformitate cu politica comerciala in vigoare
Planificarea si urmarirea activitatii de vizitare a clientilor, discutii cu acestia pentru identificarea corecta si completa a necesitatilor lor
Realizarea planului de comanda-livrare si a rutelor de livrare impreuna cu Managerul Regional
Pregatirea produselor pentru livrare si distributia lor conform rutelor agreate
Indeplinirea la timp a tuturor responsabilitatile administrative in conformitate cu cerintele companiei si ale regiunii pe care o deserveste, precum si procedurile interne ale companiei

Furnizor de servicii agronomice, tehnologii avansate și consiliere tehnică, Agrii Romania combină excelența și inovația cu cele mai recente cercetări, pentru a asigura fermierilor un răspuns la provocările agricole actuale.

Echipa de specialisti Agrii are o reputatie recunoscuta pe piata distributiei de inputuri, foarte bine pregatiti din punct de vedere tehnic, fiind la curent cu ultimele noutati tehnologice.
Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 14 Apr. 2024 Expiră 14 Apr. 2024