Publicat 07 Ian 2020 | Reactualizat 20 Ian 2020 | Expiră 06 Feb 2020

Agent vanzari IT

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în Administrativ / Logistica, IT Software, Relatii publice, Vanzari, Marketing

Candidatul ideal

Profil profesional:
- Studii de marketing
- Cunostinte in domeniul IT
- Cunostinte in domeniul logisticii (gestiunea depozitelor in mod special)

Calitati:
- abilitati de organizare
- corectitudine
- putere de convingere
- perseverenta

Descrierea jobului

Se va asigura training pe produsele companiei la angajare si pe parcursul desfasurarii activitatii

Misiune:
- defineste obiectivele de atragere a clientilor, la nivel national si international
- dezvolta serviciile si mijloacele/ strategiile de prospectare
- participa la evenimentele aferente ariei de expertiza a companiei si se implica activ in organizarea acestora
- raspunde cererilor de oferta
- prezinta potentialilor clienti oferta de produse
- comunica permanent cu superiorii ierarhici, asigurand feedback-ul necesar

BG Soft este o societate specializata in consiliere si dezvoltare software, cu expertiza in domeniul logisticii.
Serviciile propuse: programare, control calitate, mentenanta, supot (asistenta), integrare solutii software de logistica si de transport.
In viziunea noastra, serviciile pe care le propunem sunt bazate pe colaborarea si interactiunea permanenta cu clientii nostri. Prin combinarea competentelor in diverse tehnologii, propunem servicii cu adevarat adaptate, aceasta fiind cea mai valoroasa expertiza. Desi dezvoltam aplicatii in mai multe domenii, suntem specializati pe dezvoltarea de produse de tip "supply chain". BG Soft se angajeaza in parteneriate pe termen lung, fondate pe stabilitate, calitatea serviciilor, toate la costuri optimizate.

Agent vanzari IT  -  BG Soft S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles