Publicat 07 Ian 2019 | Expiră 07 Feb 2019

AGENT VANZARI IN TEREN PENTRU PROIECTE – BUCURESTI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul trebuie sa aibe experienta in domeniul vanzarilor, abilitati de negociere preturi. Persoana dinamica si serioasa. Putere de munca si rezistenta la stres.

Descrierea jobului

Vanzari in proiecte de constructii civile si industriale de materiale si echipamente pentru instalatii, termice, climatizare, sanitare si gaz.
Portofoliu de santiere alocate.
Ofertare si negociere.
Intretinerea relatiilor cu clientii.
Firma pune la dispozitie: masina, laptop si telefon mobil.
Bonusari pentru atingerea obiectivelor asumate.

Firma multinationala - vanzari si distributie materiale si echipamente din domeniul instalatiilor terrmice / sanitare, climatizare, echipaemnte gaz.

Expirat
AGENT VANZARI IN TEREN PENTRU PROIECTE – BUCURESTI  -  Black Sea Suppliers

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles