Gratis

Agent Vanzari in Domeniul Cofetarie, Horeca, Patiserie

Creavita Food Company SRL

Candidatul Ideal

- experienta in vanzari ingrediente pentru cofetarii patiserii, HoReCa, constituie avantaj
- abilitati bune de comunicare si negociere
- capacitate de auto-organizare
- persoana activa si responsabila
- orientat catre client, rezultat
- permis de conducere

Descrierea jobului

- mentinerea relatiilor cu clientii existenti;
- contactarea potentialilor clienti si inceperea colaborarii cu ei
- promovarea produselor firmei
- realizarea targetului de vanzari lunar si a targetului de incasari

Importul şi comercializarea de ingrediente si materii prime pentru cofetarii, patiserii, horeca.

Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024