Publicat 26 Mai 2020 | Reactualizat 23 Iun 2020 | Expiră 26 Iun 2020

Agent vanzari domeniu auto

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinţe:
Studii superioare/medii
Cunostinte avansate Microsoft Office
Cunostinte sistem operare ERP/SAP/SEAP-avantaj
Carnet dе conducere categoria B
Cunostinte limbi straine engleza/italiana -avantaj
Cunostinte privind documentatia aferenta vanzarilor catre firme dе stat care fac achizitii publice(directe/licitatii)-avantaj
Orientare catre client si relationarea cu acesta
Abilitati dе negociere
Abilitati dе comunicare si relationare, empatie
Flexibilitate
Integritate profesionala
Cunostinte legislatie comerciala
Abilităţi dе planificare si organizatorice
Capacitate dе analiza si sinteza
Orientare catre rezultat

Descrierea jobului

- Asigurа realizаrеa si implementаrea stratеgiеi de vаnzаri a produsеlor compаniеi in zonа alocata si la cliеntii din ariа de responsabilitate.
-Prospectarea pietei, identificarea de noi potentiali clienti
-Mentinerea si dezvoltarea colaborarii cu clientii deja existenti si cautarea de noi oportunitati de extindere
-Culegerea de informatii legate de clienti si concurenta din zona de activitate
-Pregatirea materialelor necesare sustinerii vizitei
-Completarea rapoartelor solicitate de superiorul direct
- Recuperarea creantelor clientilor ce rezulta din activitatea de vanzari
- Implementarea si supravegherea derularii activitatilor promotionale

Beneficii:
-pachet salarial atractiv
-tichete de masa , tichete cadou
-masina de serviciu
-telefon mobil de serviciu
-laptop
-comision vanzari
bonusuri de fidelizare
-dezvoltare profesionala continua
-echipa dinamica
-sprijin in vederea atingerii obiectivelor

L 'Intesa Promotive S.R.L. este o firma mixta romano-italiana specializata in importul si distributia, la nivel national, al diferitelor tipuri de filtre: ulei, aer, combustibil, cabina, hidraulice - necesare urmatoarelor domenii: auto, utilaje usoare si grele, agricol si industrial si uleiurile Petromax si Petronas
Marcile de filtre comercializate sunt de renume mondial, printre care: UNIFLUX, FIAAM, DONALDSON, FLEETGUARD, PETROMAX si PETRONAS.
Compania activeaza din anul 1994 si are sediul central in Chisoda, DN 59 KM8+550 M Stanga (vis-a-vis de Metro 1-Calea Sagului, Parcul Industrial Incontro)
Pentru mai multe informatii legate de compania noastra accesati site-ul nostru www.intesa.ro.
Contact:
Tel. 0256 - 202 000
Fax 0256 - 256 486
resurse.umane@intesa.ro

Dacă doreşti să faci parte din echipa noastră trimite CV-ul tău cu poză pe email sau pe fax :
e-mail: resurse.umane@intesa.ro

Expirat
Agent vanzari domeniu auto  -  L'INTESA PROMOTIVE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles