Agent Vanzari Distributie Brasov / Covasna

Distrib - 3 poziții
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este o persoana care doreste sa-si valorifice experienta in vanzari sau care doreste sa-si dezvolte abilitatile de vanzari alaturi de o echipa performanta si experimentata si care are:
- Experienta in vanzari (FMCG) si cunoasterea pietei locale - este un avantaj cert,
- Abilitati de comunicare si negociere,
- Abilitati de lucru in echipa,
- Este o persoana organizata si planificata,
- Este o persoana orientata catre rezultate, disponibila la efort pentru a-si indeplini obiectivele personale si profesionale,
- Este posesor / posesoare de permis de conducere cat. B.
- Are domiciliul stabil zonele Brasov sau Sfantu Gheorghe.
- Cunoasterea limbii maghiare este utila pentru candidatii interesati in pozitia disponibila in judetul Covasna.
- Rugam candidatii sa mentioneze in aplicatie judetul pentru care aplica.

Descrierea jobului

Responsabilitati :
- Acoperirea zonei in scopul intretinerii si dezvoltarii bazei active de clienti
- Mentine bune relatii cu clientii existenti
- Realizarea obiectivelor de vanzare si incasare; promoveaza activ produsele din portofoliu
- Incasarea contravalorii facturilor la toti clientii din zona alocata

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv, format din salariu fix si bonusuri consistente de performanta, usor de realizat.
- Posibilitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei companii cu renume.
- Pregatire in domeniul vanzarilor.

Compania Distrib este un distribuitor si operator logistic care acopera zona centrala a Romaniei, avand o istorie indelungata in piata, operatiunile sale datand din 1994. In portofoliul companiei intra marci recunoscute international, precum Coca Cola, Tuborg, Strauss – Doncafe, SafeWay International, Boromir, Orkla, Bunge si altii.
Publicat 27 sept. 2021 Reactualizat 25 oct. 2021 Expiră 27 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos