Gratis

Agent vanzari Dacia/Renault

Condorul Automobile S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam coleg/a pentru rolul de Consilier Vanzari vehicule si servicii pentru produsele marca Dacia/ Renault.

- Excelente abilităţi de comunicare şi negociere;
- Orientare spre client şi dezvoltarea relaţiilor;
- Atitudine proactivă;
- Orientare către rezultate şi performanţă;
- Amabilitate şi perseverenţă;
- Capacitate de organizare a activităţii individuale;
- Cunoştinţe operare PC;
- Permis de conducere, categoria B.

Descrierea jobului

Beneficii:

- Cursuri de tehnici de vanzari oferit de grupul Dacia/Renault.
- Mediu de munca placut si dinamic,
- Bonusuri trimestriale in functie de realizari,
- Salariu de baza + comision din vanzari,
- Prime de sarbatori,
- Telefon + laptop de serviciu,
- Masina de serviciu folosita pentru activitatea de teren.
- Reduceri la produse si servicii

Responsabilitati:

- Stabileşte şi dezvoltă relaţii profesionale cu clienţii şi potenţialii clienţi ai companiei;
- Oferă consultanţă clienţilor în vederea alegerii produsului solicitat şi a celei mai avantajoase modalităţi de achiziţie;
- Promovează produsele şi serviciile oferite de companie,
- Construieşte şi administrează baza de date cu potenţiali clienţi;
- Desfăşoară activităţi de cercetare şi prospectare a pieţei.

Societatea noastra, Condorul Automobile SRL, este Service autorizat Dacia si Renault , de intretinere si reparare a autovehiculelor din judetul Calarasi. Suntem o echipa tanara, dinamica si cu experienta. Prestam servicii auto, in atelierele noastre de Mecanica si Caroserie, la standardele cele mai inalte.
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024