Gratis

AGENT VANZARI - CRAIOVA

SARANTIS ROMANIA S.A. BUCURESTI

Candidatul Ideal

- min. 2 ani in activitatea de vanzari ;
- studii medii;
- cunostinte de utilizare Excel si Word ;
- cunostinte solide in vanzari si distributie;
- loialitate,capacitate de comunicare,disciplina;
- capacitate de planificare;
- orientat catre client;
- permis de conducere categ.B

Descrierea jobului

- Intretine relatiile directe cu distribuitorii : patron /director vanzari ;
- Intretine relatii directe cu agentii distribuitorilor/agenti Sarantis pentru realizarea targetului ;
- Implementeaza tehnicile de vanzare, standarde de merchantizare, POSM;
- Preia comanda de la distribuitori ;
- Coordoneaza implementarea de promotii si evenimente speciale;
- Asigura vanzarea produselor firmei catre toti clientii posibili din zona de responsabilitate;
- Se preocupa de cresterea permanenta a numarului de clienti si de aplicarea in teritoriu a politicii generale a firmei.

Companie multinationala de distributie pentru produsele :BU, STR8, C-Thru, Johnson&Johnson, Antonio Banderas, Fino, Elmiplant si produse selective (Paco Rabanne, Carolina Herrera, JPG).
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024