Agent vanzari / Consultant Mediu - contract colaborare

CAENVIRONMENTAL - 10 poziții
Oraș de lucru
Salariu 500 - 10000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
Persoane care isi doresc o colaborare pe termen lung cu o societate in continua dezvoltare.
La inceput persoanele selectate vor incepe cu un contract de colaborare - bazat pe comision.
Studenti dornici sa munceasca si sa invete.
Constituie avantaj:
Capacitatea de a solutiona rapid si eficient orice task din domeniu;
Cunostinte bune de utilizare PC;
Abilitati de comunicare, organizare si orientare spre rezultate si spre ataragerea de noi clienti;
Atitudine pozitiva, capacitatea de organizare, gandire analitica si adaptare la situatii de stres, atentie sporita la detalii;
Persoana dinamica, deschisa, cu capacitate de lucru in echipa si spirit de intiativa.

Descrierea jobului

  • Contacteaza firmele pentru a incheia contracte de colaborare.
  • Tine legatura cu clientii din portofoliu lui .
  • Elaboreaza / revizuieste documentatii pentru diversi clienti (manual, proceduri, instructiuni);
  • Propune activitati de imbunatatire a sistemului de management si a activitatii in general, din cadrul societatii;
  • Asigura implentarea si mentinerea conformitatii cu cerintele referitoare la protectia mediului din legislatia aplicabila, inclusiv cele specificate in Autorizatia de Mediu;
  • Inregistreaza si raporteaza rezultatele monitorizarii performantei de mediu, in conformitate cu termenele stabilite in documentele de reglementare;
  • Analizeaza si raspunde la solicitarile venite din partea clientilor /autoritatilor;
  • Intocmeste raportarile periodice, fise de gestiune deseuri,notificari, comunicari catre autoritatile de mediu;
  • Intocmeste documentatii pentru obtinere avize / acorduri /autorizatii de mediu, fise de gestiune deseuri, etc);
  • Participarea la audituri interne de monitorizare a activitatii pe linie de calitate - mediu, la clienti.

Societatea CAENVIRONMENTAL este o societatea infiintata in anul 2021 care isi doreste sa aduca un plus valoare in serviciile furnizate si partenerilor nostri.
Societatea dispune de personal calificat, certificat, specializat si cu o vasta experienta in domeniul certificarilor protectiei mediului.
Promtitudinea si calitatea serviciilor furnizate, sustinute de o capacitate tehnica deosebita, recomanda societatea ca fiind un partener de inalta clasa pentru clienti.
Publicat 22 iun. 2021 Reactualizat 20 iul. 2021 Expiră 21 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos