Publicat 22 Sep 2008 | Expiră 23 Oct 2008

agent vanzari call center

CONFIDENTIAL
2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Profilul operatorului de call center:
persoana ferma,
echilibrata si sociabila,
cu abilitati deosebite de comunicare, care asimileaza rapid informatii noi.
Pentru a lucra în acest domeniu este nevoie de tact, empatie, calm, o viteza buna de reactie, dorinta permanenta de a învata

Descrierea jobului

Cerinte

• cunostinte MS OFFICE;
• capacitate de negociere si persuasiune;
• foarte bune abilitati de comunicare;
• experienta in call center reprezinta un avantaj;
• experienta privind operarea cu baze de date.
Oferta :

- training
- salariu fix+bonus de activitate+bonus concursuri
- numai full time
- munca exclusiva de birou

Suntem o companie tanara si dinamica specializata in servicii de contact center. Investim permanent in oameni, procese si tehnologie pentru a asigura un nivel maxim de performanta in serviciile oferite clientilor nostri.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

agent vanzari call center  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles