AGENT VANZARI CALL CENTER

Termene.ro - 1 poziție
Oraș de lucru
Salariu 1800 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Suntem potriviti pentru tine daca:
  • Stii sa folosesti OFFICE 365 si un CRM online;
  • Stii sa vorbesti si sa scrii corect gramatical;
  • Vorbesti elocvent, esti punctual;
  • Ai spirit de observatie, viteza de reactie;
  • Te adaptezi cu usurinta sarcinilor de lucru schimbatoare, repetitive;
  • Ai deschidere catre Social Media si catre educare profesionala continua;
  • Ai experienta pe un post similar minimum 6 luni.

Descrierea jobului

  • Contactarea clientilor;
  • Prezentarea serviciilor;
  • Realizarea planului individual;
  • Prezentarea raportului zilnic de activitate;
  • Identificarea Interesului de achizitie din partea clientului;
  • Salariu net 1800 lei + bonuri de masa;
  • Program de lucru L-V de la 8:30 la 17:00.

  • Termene ro, este o companie care se ocupa cu gestionarea datelor financiare si juridice ale companiilor din Romania.
  • Ne aflam in prezent intr-un proces de dezvoltare accelerata. Suntem o companie solida si stabila.
  • Suntem o echipa dinamica in care vei gasi un mediu de lucru performant dar si provocator, adecvat dezvoltarii profesionale si personale.
  • Viziunea noastra este sa livram clientilor nostri (companiile din Romania si in curand din Europa) solutiile de business intelligence de care au nevoie.
  • In acest context, credem ca, in urmatorii ani, fiecare companie din lume va putea avea la dispozitie propria AI (artificial inteligence) care va invata continuu din datele colectate si va livra fiecarui om din companie modalitatea cea mai buna de a lua decizii.
  • Suntem implicati intr-un astfel de proiect de cercetare si dezvoltare de inteligenta artificiala pentru Romania.
  • Suntem alaturi de oamenii de langa noi atunci cand au nevoie. Ne implicam in proiecte de responsabilitate social, sponsorizam campanii umanitare si vrem sa crestem gradul de implicare in comunitatea locala si nationala.
  • Sprijinim MagiCamp si copiii cu afectiuni grave.

Obiceiurile noastre:
  • Ne place cafeaua;
  • Ne plac florile;
  • Mancam impreuna;
  • Nu stam peste program, nu muncim in weekend;
  • Avem o sedinta zilnica de 15 minute;
  • Nu intarziem.
Publicat 16 oct. 2021 Reactualizat 15 nov. 2021 Expiră 15 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos