Gratis

Agent Vanzari - Buzau si Ramnicu-Sarat

S.C. Zedo Vera Cardinal Innovation S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

-𝙀𝙨𝙩𝙞 𝙤 𝙛𝙞𝙧𝙚 𝙥𝙤𝙯𝙞𝙩𝙞𝙫𝙖?
𝘼𝙞 𝙙𝙤𝙧𝙞𝙣𝙩𝙖 𝙙𝙚 𝙖𝙛𝙞𝙧𝙢𝙖𝙧𝙚?
-𝙄𝙩𝙞 𝙙𝙤𝙧𝙚𝙨𝙩𝙞 𝙖𝙫𝙖𝙣𝙨𝙖𝙧𝙚 𝙞𝙣 𝙘𝙖𝙧𝙞𝙚𝙧𝙖 𝙩𝙖?
-𝘿𝙚𝙩𝙞𝙞 𝙥𝙚𝙧𝙢𝙞𝙨 𝙘𝙖𝙩𝙚𝙜𝙤𝙧𝙞𝙖 𝘽?
-𝙀𝙨𝙩𝙞 𝙙𝙤𝙧𝙣𝙞𝙘 𝙨𝙖 𝙞𝙣𝙫𝙚𝙩𝙞 𝙡𝙪𝙘𝙧𝙪𝙧𝙞 𝙣𝙤𝙞?
-𝙀𝙨𝙩𝙞 𝙤 𝙥𝙚𝙧𝙨𝙤𝙖𝙣𝙖 𝙘𝙤𝙧𝙚𝙘𝙩𝙖, 𝙨𝙚𝙧𝙞𝙤𝙖𝙨𝙖, 𝙥𝙪𝙣𝙘𝙩𝙪𝙖𝙡𝙖?
-𝙄𝙩𝙞 𝙙𝙤𝙧𝙚𝙨𝙩𝙞 𝙨𝙖 𝙡𝙪𝙘𝙧𝙚𝙯𝙞 𝙞𝙣𝙩𝙧-𝙤 𝙚𝙘𝙝𝙞𝙥𝙖 𝙩𝙖𝙣𝙖𝙧𝙖 𝙨𝙞 𝙙𝙞𝙣𝙖𝙢𝙞𝙘𝙖?
𝙏𝙀 𝘼𝙎𝙏𝙀𝙋𝙏𝘼𝙈 𝙄𝙉 𝙀𝘾𝙃𝙄𝙋𝘼 𝙉𝙊𝘼𝙎𝙏𝙍𝘼!

Descrierea jobului

𝘾𝙚 𝙗𝙚𝙣𝙚𝙛𝙞𝙘𝙞𝙞 𝙖𝙞?
-𝘽𝙖𝙯𝙖 𝙨𝙖𝙡𝙖𝙧𝙞𝙖𝙡𝙖 𝙁𝙄𝙓𝘼 + 𝙘𝙤𝙢𝙞𝙨𝙞𝙤𝙣
-𝘽𝙚𝙣𝙯𝙞𝙣𝙖/𝙢𝙤𝙩𝙤𝙧𝙞𝙣𝙖 𝙙𝙚𝙘𝙤𝙣𝙩𝙖𝙩𝙖
-𝙈𝙖𝙨𝙞𝙣𝙖 𝙙𝙚 𝙨𝙚𝙧𝙫𝙞𝙘𝙞𝙪 𝙖𝙨𝙞𝙜𝙪𝙧𝙖𝙩𝙖
-𝙈𝙖𝙨𝙞𝙣𝙖 𝙥𝙚𝙧𝙨𝙤𝙣𝙖𝙡𝙖 𝙧𝙚𝙥𝙧𝙚𝙯𝙞𝙣𝙩𝙖 𝙪𝙣 𝙖𝙫𝙖𝙣𝙩𝙖𝙟
-𝙀𝙭𝙘𝙪𝙧𝙨𝙞𝙞 𝙞𝙣 𝙩𝙖𝙧𝙖 𝙨𝙞 𝙞𝙣 𝙖𝙛𝙖𝙧𝙖 𝙩𝙖𝙧𝙞𝙞, 𝙖𝙨𝙞𝙜𝙪𝙧𝙖𝙩𝙚 𝙙𝙚 𝙘𝙤𝙢𝙥𝙖𝙣𝙞𝙚
-𝙋𝙧𝙤𝙜𝙧𝙖𝙢 𝙛𝙡𝙚𝙭𝙞𝙗𝙞𝙡
-𝙄𝙣𝙙𝙚𝙥𝙚𝙣𝙙𝙚𝙣𝙩𝙖 𝙞𝙣 𝙤𝙧𝙜𝙖𝙣𝙞𝙯𝙖𝙧𝙚𝙖 𝙢𝙪𝙣𝙘𝙞𝙞 𝙩𝙖𝙡𝙚
-𝙎𝙥𝙧𝙞𝙟𝙞𝙣 𝙙𝙚 𝙖𝙘𝙤𝙢𝙤𝙙𝙖𝙧𝙚 𝙙𝙞𝙣 𝙥𝙖𝙧𝙩𝙚𝙖 𝙚𝙘𝙝𝙞𝙥𝙚𝙞
-𝙋𝙤𝙖𝙞𝙗𝙞𝙡𝙞𝙩𝙖𝙩𝙚𝙖 𝙙𝙚 𝙖 𝙖𝙫𝙖𝙣𝙨𝙖 𝙞𝙣 𝙘𝙖𝙧𝙞𝙚𝙧𝙖 𝙩𝙖.
𝙀𝙭𝙥𝙚𝙧𝙞𝙚𝙣𝙩𝙖 𝙣𝙪 𝙚𝙨𝙩𝙚 𝙣𝙚𝙘𝙚𝙨𝙖𝙧𝙖, 𝙩𝙚 𝙫𝙤𝙢 𝙞𝙣𝙫𝙖𝙩𝙖 𝙩𝙤𝙩 𝙘𝙚 𝙩𝙧𝙚𝙗𝙪𝙞𝙚 𝙨𝙖 𝙨𝙩𝙞𝙞!
𝘼𝙑𝙀𝙈 𝙉𝙀𝙑𝙊𝙄𝙀 𝘿𝙀 𝙈𝘼𝙉𝘼𝙂𝙀𝙍/𝙏𝙀𝘼𝙈 𝙇𝙀𝘼𝘿𝙀𝙍. 𝙏𝙐 𝙃𝙊𝙏𝘼𝙍𝘼𝙎𝙏𝙄 𝙋𝙊𝙕𝙄𝙏𝙄𝘼 𝙏𝘼 𝙄𝙉 𝘼𝘾𝙀𝙎𝙏 𝘽𝙐𝙎𝙄𝙉𝙀𝙎𝙎!
𝘿𝙖, 𝙖𝙣𝙪𝙣𝙩𝙪𝙡 𝙚𝙨𝙩𝙚 𝙧𝙚𝙖𝙡! 𝘼𝙨𝙩𝙚𝙥𝙩𝙖𝙢 𝙖𝙥𝙚𝙡 𝙡𝙖 0770 531 358

Zedo Vera Cardinal Innovation a fost infiintata in anul 2018. Suntem o echipa tanara, dinamica si profesionista, dornica sa creeze un mediu de munca placut si motivant, cu dorinta de a excela si de a oferi zi de zi cele mai bune sevicii in domeniul vanzarilor directe.
Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 3 Mai 2024 Expiră 22 Mai 2024