Agent Vanzari - Brasov

Sapte Spice - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Experienta de lucru de min 3 ani in vanzari in sistem B2B
  • Experienta si cunostinte in tehnici de vanzare
  • Studii medii/superioare finalizate
  • Cunostinte operare PC MS-Office
  • Disponibilitate de deplasare (80% din programul de lucru), flexibilitate
  • Abilitati excelente de comunicare, negociere, planificare si prioritizare
  • Orientare catre client, orientare catre rezultate, crestere si dezvoltare a ariei alocatePermis de conducere

Descrierea jobului

  • Vei prospecta piata si vei dezvolta portofoliul de client din zona alocata la potentialul maxim
  • Vei realiza studii de piata si vei analiza mediul de afaceri in zona alocata in vederea implementarii strategiei de vanzari
  • Vei consolida relatia cu partenerii de afaceri si vei creste calitatea serviciilor oferite clientilor
  • Vei urmari si vei evalua gradul de satisfactie al clientilor
  • Vei acorda consultanta de specialitate tuturor clientilor din zona alocata
  • Te vei asigura de respectarea termenelor agreate pentru incasare
  • Vei elabora raportari catre clienti si catre management
  • Vei implementa politicile interne de marketing
Ce iti oferim noi:
  • Pachet salarial atractiv (salariu fix & bonus acordat in functie de gradul de realizare al obiectivelor)
  • Masina de serviciu (care poate fi folosita inclusiv in weekenduri, vacante si timpul liber)
  • Tichete de masa
  • Concediu de odihna (min 21 zile - max 25 zile) in functie de vechimea totala in munca
  • Posibilitatea de dezvoltare a unei cariere in vanzari

Înfiinţat în anul 2007 prin desprinderea diviziei de morărit din cadrul grupului Vel Pitar, Șapte Spice este liderul pieţei de morărit din România. În ultimii ani compania a cunoscut o evoluţie impresionantă, astfel că în prezent deţine 12% din totalul pieţei de morărit din România.

Șapte Spice operează 4 mori în: Rm. Vâlcea, Braşov, Iaşi și Tg. Jiu, cele de la Rm. Vâlcea și Brașov fiind cele mai moderne mori din ţară, dotate cu tehnologie de ultimă generaţie.

Cu angajaţii de elită, pregătiţi la nivel european şi un sistem eficient de producţie şi distribuţie, Șapte Spice oferă clienţilor săi un raport excelent calitate - preţ, produsele remarcându-se prin calitatea superioară şi proprietăţile nutritive deosebite.

Șapte Spice investeşte constant în tehnologie, inovaţie şi servicii, astfel că în prezent este singurul producător român care garantează calitatea făinii integrale, obţinute prin macinarea în proporţie de 100% a bobului de grâu. De asemenea, Șapte Spice a fost primul producător care a introdus în România corecţia enzimatică totală a făinurilor şi eliminarea aditivilor chimici.

Publicat 11 nov. 2021 Reactualizat 9 dec. 2021 Expiră 11 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos