Publicat 14 Oct 2008 | Reactualizat 12 Nov 2008 | Expiră 14 Nov 2008

Agent vanzari Bistrita Nasaud

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana rezistenta la efort prelungit sa aiba abilitati de negociere si sa fie orientata spre rezultate. Experienta in domeniul horeca costituie avantaj.

Descrierea jobului

Agent vanzari distributie directa in judetul Bistrita .Raspunde de indeplinirea planului de vanzari si incasari in zona arondata.Cerceteaza piata si identifica potentiali clienti.

Noi oferim masina de serviciu,telefon mobil, program flexibil, procent substantial din vanzari.

Side grup este un importator si distribuitor la nivel national de materiale consumabile in domeniul horeca.

Expirat
Agent vanzari Bistrita Nasaud  -  SC SIDE GRUP SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles