AGENT VANZARI - BIROU

ELTECHIM srl - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Foarte bune abilitati de comunicare verbala si ascultare;
  • Persoana pozitiva si convingatoare;
  • Orientare spre cerintele pietei;
  • Aptitudini de relationare;
Spirit de echipa, seriozitate, punctualitate;
  • Cunostinte operare PC - ( MS Windows, MS Office, Internet) ;
  • Experienta pe un post similar de minim 1 an (constituie un avantaj);
  • Studii medii sau superioare.

Descrierea jobului

  • contactarea clientilor in vederea promovarii si vanzarii de produse.
  • gestionarea corespunzatoare a bazei de date.
  • gestionarea portofoliului de clienti.
Beneficii
-contract de munca pe durata nedeterminata.
-bonuri de masa
-program luni-vineri 8:30-17:30

Importator si distribuitor de materiale gaz, apa la nivel national.
Publicat 2 iun. 2022 Expiră 2 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos